LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

   W piątek 27 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej odbyły się zawody międzyszkolne dla uczniów klas I – III szkół podstawowych „Lekkoatletyka dla każdego”.
W zawodach brali udział uczniowie z siedmiu bialskich szkół podstawowych, w sumie 24 reprezentacje po 12 uczestników. Szkoła Podstawowa nr 9 z Białej Podlaskiej stanowiła jedną z najliczniejszych grup. W skład naszej reprezentacji wchodziło 5 zespołów po 12 uczniów każdy. Każdy z zespołów tworzyli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Zawodnicy mogli się zaprezentować w następujących konkurencjach: sztafeta wahadłowa, skoki dodawane, drabinka koordynacyjna, skoki w krzyżaku, rzut na odległość, rzut z klęku, zakręcona Formuła1 i sztafeta ze slalomem. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach. Z trybun dzieci zagrzewali do rywalizacji rodzice, dziadkowie, koledzy i koleżanki oraz nauczyciele i wychowawcy. Zawody przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji i dobrego humoru.
Po zawodach każdy z zawodników dostał pamiątkowy dyplom i medal. Każda ze szkół otrzymała okazjonalny puchar z rak Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka. Po powrocie do szkoły uczniowie przekazali go pani Katarzynie Sierpotowskiej – dyrektorowi szkoły.
Kreator stron internetowych - przetestuj