DNI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

   W dniach 23-27 listopada w naszej szkole odbyły się Dni Edukacji Wczesnoszkolnej. Uczniowie klas I-III przygotowali ciekawe prace plastyczno-techniczne, które zostały wyeksponowane w holu głównym szkoły. W ramach tych dni odbył się konkurs literacki na najciekawszą rymowankę o jeżu w kl. II i na najpiękniejszy wiersz o grzybach w kl. III, przeprowadzone przez panią Izabelę Daniluk i panią Marlenę Onisiewicz. 
W konkursach tych wyróżniono 18 osób w klasach drugich i 10 w klasach trzecich. Otrzymali oni podziękowania w formie dyplomów z rąk Pani Dyrektor.
  Uczniowie klasy I D pod kierunkiem pani Teresy Kryśko przygotowali przedstawienie ,,O gęsiareczce Kasieni i cudownych listkach pani Jesieni”, na które zaprosili dyrekcję, nauczycieli, uczniów klas młodszych i rodziców. Mali aktorzy pomimo swojego wieku wykazali się profesjonalizmem i doskonale wcielili się w powierzone im role. Dzięki bogatej scenografii i pomysłowym strojom wykonanym przez rodziców, wszystkie dzieci przeniosły się w magiczną krainę baśni i dodatkowo utrwaliły wiadomości o jesieni. 

WYSTAWKI PRAC PLASTYCZNO-TECHNICZNYCH

Kreator stron internetowych - przetestuj